1. SITI NOOR BAIDURAH M. AFENDY (6M)
3. KHAIRUL NIZAM M. AFENDY (3S)
- RMNYC OPEN REGATTA LUMUT, PERAK - NAIB JOHAN (NEGERI)
- PERAHU LAYAR OPTIMIS TAJAAN MILO INDIVIDU, PORT DICKSON - JOHAN (KEBANGSAAN)
2. KHAIRUNNISA M. AFENDY (4D)
- RMNYC OPEN REGATTA LUMUT, PERAK - TEMPAT KETIGA PERINGKAT NEGERI
- PERAHU LAYAR OPTIMIS TAJAAN MILO INDIVIDU, PORT DICKSON - TEMPAT KELIMA PERINGKAT KEBANGSAAN
3. KHAIRUL NIZAM M. AFENDY (3S)
- RMNYC OPEN REGATTA LUMUT, PERAK - TEMPAT KETIGA PERINGKAT NEGERI
- PERAHU LAYAR OPTIMIS TAJAAN MILO INDIVIDU, PORT DICKSON - JOHAN PERINGKAT KEBANGSAAN
- MEWAKILI MALAYSIA KE JEPUN PADA BULAN OKTOBER
4. MUAZZAM MAHAYUDDIN (5S)
- PERAHU LAYAR OPTIMIS TAJAAN MILO INDIVIDU, PORT DICKSON - TEMPAT KETUJUH PERINGKAT KEBANGSAAN
5. AHMAD NORDIN M. AZMI (4S)
- KEJOHANAN CATUR REMAJA KEBANGSAAN, KUALA LUMPUR - JOHAN PERINGKAT KEBANGSAAN
- MEWAKILI MALAYSIA KE PERINGKAT ASIA DI SINGAPURA - TEMPAT KETIGA PERINGKAT ANTARABANGSA
6. NUR AHMAD FAIZ M. AZMI (5C)
- KEJOHANAN CATUR REMAJA KEBANGSAAN, KUALA LUMPUR - NAIB JOHAN PERINGKAT KEBANGSAAN
7. MUHD ABBAS RAMADANI (4S)
- KEJOHANAN CATUR REMAJA KEBANGSAAN, KUALA LUMPUR - NAIB JOHAN PERINGKAT KEBANGSAAN
8. MEERA A/P SUNIL MANIAR (6T)
- PUBLIC SPEAKING DI SMK MAHSURI - TEMPAT KETIGA PERINGKAT DAERAH
9. MOHD SHAHRIL MAJID ALLAPITCHAI (6T)
- BERCERITA SEMPENA MAULUD NABI - JOHAN PERINGKAT DAERAH
- MEWAKILI DAERAH KE PERINGKAT NEGERI KEDAH
10. SY. MOHD SYAHMI BIN SY. MOHD FAUZI (6T)
- TILAWAH SEMPENA MAULUD NABI - NAIB JOHAN PERINGKAT DAERAH
11. MOHD SYAHMIN BIN JAMALUDDIN (3T)
- TULISAN JAWI SEMPENA MAULUD NABI - NAIB JOHAN PERINGKAT DAERAH
12. NAZATUL SYUHADA MANSOR (5T)
- MEWAKILI DAERAH LANGKAWI DALAM OLAHRAGA MSSK - JOHAN
- STORY TELLING TAHAP 2 - JOHAN PERINGKAT DAERAH, TEMPAT KEEMPAT PERINGKAT NEGERI
- MEWAKILI DAERAH LANGKAWI DALAM OLAHRAGA LUAR MUSIM MSSK - JOHAN
13. MOHD SOLIHIN MD. ZAKI (6S)
- MEWAKILI DAERAH LANGKAWI DALAM OLAHRAGA MSSK
14. FAZLYANA ABD RASHID (5S)
- MEWAKILI DAERAH LANGKAWI DALAM OLAHRAGA LUAR MUSIM MSSK - JOHAN
15. AMEERA ATIQAH ABDUL (4T)
- BERCERITA BAHASA MELAYU
16. NOR HANE ABDUL RAZAK (6D)
- MELUKIS POSTER DADAH - JOHAN PERINGKAT DAERAH, TEMPAT KETIGA PERINGKAT NEGERI
17. KHAIRUL PATING BUKHORI
MOHD. ZAMRI HASNUN
MOHD SYAFIFI SHUHAIMI
- BOLA SEPAK
18. PASUKAN BORIA (TAHUN 4,5,6)
- JOHAN PERINGKAT DAERAH
- TEMPAT KETIGA PERINGKAT NEGERI
19. PASUKAN CHORAL SPEAKING (TAHUN 4,5,6)
- JOHAN PERINGKAT DAERAH
- TEMPAT KETIGA PERINGKAT NEGERI
20. PASUKAN NASYID SKSN (TAHUN 4,5,6)
- NAIB JOHAN PERINGKAT DAERAH
21. MAULIDUR RASUL - KESELURUHAN (TAHUN 4,5,6)
- JOHAN PERINGKAT DAERAH
22. KUIZ SAINS (TAHUN 4)
- JOHAN PERINGKAT DAERAH
23. KUIZ SAINS (TAHUN 5)
- JOHAN PERINGKAT DAERAH
24. KUIZ SAINS (TAHUN 6)
- TEMPAT KEEMPAT PERINGKAT DAERAH
25. KUIZ MATEMATIK
- TEMPAT KELIMA PERINGKAT DAERAH
26. PUISI SAINS
- TEMPAT KEEMPAT PERINGKAT DAERAH
27. SKETSA SAINS
- TEMPAT KEEMPAT PERINGKAT DAERAH
28. PASUKAN PERBARISAN LINTAS HORMAT OLAHRAGA MSSD
- JOHAN PERINGKAT DAERAH
29. MOHD HISHAM SAAD (6C)
- PERTANDINGAN MASKOT OLAHRAGA MSSD DAN MSSK - JOHAN PERINGKAT DAERAH
- PERTANDINGAN MASKOT OLAHRAGA MSSD DAN MSSK - JOHAN PERINGKAT NEGERI
30. SHAZRINA AL-SURAYA (6S)
- RATU PAPAN TANDA OLAHRAGA MSSD - JOHAN PERINGKAT DAERAH
31. JOHAN KESELURUHAN PENGURUSAN KAFETERIA CEMERLANG, KATEGORI SEKOLAH RENDAH, DAERAH LANGKAWI